Commi izzi go 3 in 1

1 vote, 5.00 avg. rating (64% score)

Wózek dziecięcy Izzi Go – czy to dobry wybór?

Ciąża to czas, w którym rodzice kompletują sprzęt i akcesoria potrzebne maluchowi. Zakup odpowiednich produktów może sprawić nie lada kłopot. Wielu rodziców zastanawia się, czy wózek dziecięcy Izzi Go to dobra opcja wyboru. Produkt ten to hit ostatnich miesięcy, który posiada sporo zalet i wyróżnia się na tle innych, zatem warto rozważyć jego zakup.

Wózek dziecięcy Izzi Go to model 3 w 1, co oznacza, że jest to bardzo funkcjonalny pojazd, który może służyć zarówno tuż po narodzinach, jak i nieco później, gdy maluch podrośnie i potrzebna będzie spacerówka. Dodatkowe elementy wchodzące w skład zestawu bardzo ułatwiają życie rodzicom – wystarczy tu wymienić praktyczną torbę na rzeczy dla niemowlęcia (pieluszki, butelki, smoczek, zabawki) czy osłonę na deszcz lub komary. Wózek dziecięcy Izzi Go doskonale sprawdza się do prowadzenia nawet w nieco trudniejszych terenach. Jego skrętne koła to ogromny atut, pozwalający na komfort prowadzenia.

Skórzany wózek dziecięcy Izzi Go wyróżnia się także świetnym designem. Model tego rodzaju stworzono z myślą o najnowszych trendach. Bez wątpienia największą zaletą tego sprzętu jest jednak bezpieczeństwo i solidność wykonania.