Jesteś gościem

na naszej stronie.

Strona główna    |    Dyrekcja    |    Aktualności    |    Kontakt

 

Aktualności

Patron

Uczniowie

Rodzice

Dziennik elektroniczny

Grono pedagogiczne

Pedagog

Biblioteka

Wirtualna szkoła

Dokumentacja

Wymagania

Osiągnięcia

Oferta edukacyjna

Prace uczniów

Koło teatralne Bohema

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy do obejrzenia fragmentów koncertu na szkolnym kanale You Tube:

 

https://www.youtube.com/channel/UCq7h_zfvdbqV3zAJLEamBMQ

 

 
 
 

O szkole

Nasze gimnazjum mieści się w pięknym budynku przypominającym szlachecki dworek. Położone jest w centrum malowniczej wsi Zaczarnie. To szkoła nowoczesna i doskonale wyposażona. Mamy pracownię komputerową, pracownię biologiczną, halę gimnastyczną, centrum multimedialne oraz świetlicę. Sale lekcyjne są bardzo kolorowe, a barwne oraz ciekawe dekoracje sprawiają, iż w szkole jest efektownie, ale jednocześnie swojsko.

O uczniach

Nasi uczniowie są przedsiębiorczy i aktywni. Z inicjatywy prężnie działającego Samorządu Uczniowskiego chętnie angażują się w prowadzenie akcji charytatywnych i wolontariackich. Chętnie biorą udział w konkursach: przedmiotowych, recytatorskich, informatycznych czy plastycznych, zdobywając wyróżnienia i wysokie lokaty.

Nasi gimnazjaliści podróżują też po Polsce, poznając jej piękno i miejsca narodowej pamięci, budząc w sobie patriotyzm i dumę z bycia Polakiem.

 

O wartościach

Nasze gimnazjum otrzymało zaszczytne imię Zesłańców Sybiru. Sybiracy to bohaterowie, od których czerpiemy wzory kultywowania tradycji narodowych i religijnych. Dzięki nim bliższe stały nam się takie wartości jak: tolerancja, niezłomność, umiłowanie Ojczyzny oraz umiejętność przebaczania. Te wartości przekazujemy gimnazjalistom.

 

 

 

 

 

Strona internetowa www.gimzaczarnie.edu.pl używa plików cookie (ciasteczek), dzięki którym działa na najwyższym poziomie.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
 

Copyright © 2014 Małgorzata Stolarz   |   Proofread by J. Kolak   |    Photos by G. Ważny   |   All rights reserved