Zawodowcy

Nadchodzi sezon grzewczy i według zapowiedzi sroga zima. Najwyższy czas aby zweryfikować stan naszych grzejników, aby jednego chłodnego poranka nie obudzić się zbyt zaskoczonym temperaturą panującą w naszym domu.

Zainwestuj w nowy grzejnik łazienkowy który zagwarantuje Ci komfort cieplny. Doinstaluj do niego grzałkę abyś mógł wykorzystać grzejnik poza sezonem grzewczym. Wysusz ręcznik, mokrą bieliznę. Bądź pewny, że zawsze rano mokre rzeczy już będą suche, a kafelki nie zmrożą twoich stóp. Zainwestuj w najlepsze technologie i innowacyjne rozwiązania.
Grzejniki i grzałki produkcji Terma Technologie zagwarantują Ci najwyższą jakość. W produkcji wykorzystujemy najlepsze i najtrwalsze materiały. Dajemy 8 lat gwarancji na wszystkie grzejniki w kolorach Ral oraz specjalnych, 8 lat gwarancji na szczelność, 2 lata na grzałki oraz 2 lata na akcesoria. Gwarantujemy Ci najwyższą jakość usług. Posiadamy Certyfikat ISO:9001-2001. Wprowadzamy rewolucyjne rozwiązania. System łączenia Terma-SPLIT zastosowany w najnowszej linii grzałek SQUARE-Line to krok milowy na rynku grzewczym na Świecie. Sterowniki KTX posiadają m.in. panel LCD, ustawianie temperatury z dokładnością do stopnia i wiele innych nowatorskich rozwiązań.
Grzejniki łazienkowe oraz grzałki elektryczne produkcji Terma Technologie doceniło już wielu – dołącz do nich.

Podobne wpisy o turystyce:

About the author /


Related Articles

Inne wpisy: