Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Wyprawka Szkolna 2012/2013

Komu przysługuje pomoc?
Programem Wyprawka szkolna(zwrot kosztów zakupu podręczników) objęci są uczniowie rozpoczynający naukę w klasach I-IV szkoły podstawowej. Dodatkowo programem są objęci uczniowie: słabowidzący, niesłyszący, z upośledzeniem umysłowym w stopniu lekkim posiadający orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego.

Więcej…
 
Dyskoteka pożegnalna klasy VI

21 czerwca w naszej szkole odbyła się dyskoteka pożegnalna klasy VI. Najstarsi uczniowie naszej szkoły zaprosili do wspólnej zabawy swoich młodszych kolegów z klasy V. Świetną zabawę przy muzyce zapewnił Absolwent naszej szkoły – Marcin Sztorc, a kochani rodzice zapewnili pyszny poczęstunek.

Więcej…
 
W wiosce indiańskiej

W dniu 18 czerwca uczniowie klas II i III naszej szkoły wraz z opiekunami i rodzicami wybrali się na wycieczkę do wioski indiańskiej. Pobyt w „Fort Wapiti" w Zalasowej dostarczył dzieciom wielu przeżyć. Było to fascynujące spotkanie z kulturą Indian Ameryki Północnej.

Więcej…
 
Zielona Szkoła nad Bałtykiem

10 czerwca grupa uczniów ze Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu wyruszyła na Zieloną Szkołę do Władysławowa. Mimo, iż długa droga nad polskie morze upłynęła nam w strugach deszczu nie traciliśmy dobrego humoru. I mieliśmy rację...

Więcej…
 
Kiermasz Podręczników Szkolnych

Serdecznie zapraszamy na Kiermasz Podręczników i Artykułów Szkolnych w poniedziałek 25 czerwca od 14.30 - 16.00.

 

 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 75

Sześciolatek w szkole