Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Dzień Edukacji Narodowe

Dzień Edukacji Narodowej obchodzony jest w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji 15 października 2012r. w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia. Samorząd Uczniowski, pod kierunkiem mgr Iwony Skickiej, przygotował krótki program artystyczny.

Więcej…
 
Pamiętamy...

5 października o godzinie 10.00 uczniowie Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej i młodzież Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru udali się do Kościoła Parafialnego pw. Matki Boskiej Bolesnej w Zaczarniu by uczestniczyć w modlitwie różańcowej w intencji  śp. Justynki Kuta. To właśnie tego dnia przypadała kolejna rocznica śmierci naszej koleżanki.
Dobry Jezu, a nasz Panie,  Daj jej wieczne spoczywanie...

 
Zdjęcia klasowe

9 października naszą szkołę odwiedzi fotograf, który będzie wykonywał zdjęcia klasowe, indywidualne i legitymacyjne.

Cennik zdjęć:

Zdjęcie klasowe – 8 zł

Zdjęcie indywidualne – 10 zł

Zdjęcie legitymacyjne (6 sztuk) – 10 zł

 

 
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu odbywają się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz kampania wyborcza na przewodniczącego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu. Wybory są naszą szkolną tradycją. Wszyscy uczniowie przygotowują się do nich i traktują je bardzo poważnie. Na tydzień przed planowanymi wyborami odbyło się spotkanie kandydatów do Samorządu Szkoły z opiekunem Samorządu.

Więcej…
 
Wycieczka do stolicy

Dnia 19 września o godz. 6.30 spod budynku szkoły wyruszyliśmy w kierunku Warszawy. Wszyscy dojechaliśmy szczęśliwie do celu. Przejechaliśmy przez centrum Warszawy prosto do Pałacu Kultury. Zwiedziliśmy wystawę Leonarda da Vinciego, na której zobaczyliśmy jego dzieła i wynalazki (np. Mona Lisa, Ostatnia Wieczerza i stworzony przez niego spadochron).

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 77

Sześciolatek w szkole