Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Rekrutacja 2015/2016

Rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszej szkoły na rok szkolny 2015/2016.  Zapraszamy do spotkań indywidualnych z dyrektorem Szkoły, na których zostanie przedstawiona Państwu oferta edukacyjna naszej placówki. W celu uzgodnienia dogodnego terminu spotkania, prosimy o kontakt z Wicedyrektor Zespołu Szkół, p. Bożeną Kawa pod nr telefonu: 146788723, lub drogą mailową na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Ogłoszenie

Regulamin rekrutacji do klasy I szkoły podstawowej

Karta zapisu do klasy I szkoły podstawowej

Karta zapisu do klasy I szkoły podstawowej dzieci spoza obwodu

 
Rodzinny Konkurs Palm Wielkanocnych

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej i Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Zaczarniu serdecznie zapraszają do udziału w Rodzinnym Konkursie na Palmę Wielkanocną.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

REGULAMIN

 
Konkurs na logo szkoły promującej zdrowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na logo szkoły promującej zdrowie!

 

REGULAMIN

Więcej…
 
I etap Gminnego Konkursu Języka Angielskiego

W dniu 04.03.2015r. odbyło się rozdanie nagród po I etapie XIII Gminnego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów z klas IV-VI z terenu gminy Lisia Góra. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z naszej szkoły, 1 uczeń z klasy IV, 2 uczniów z klasy V oraz 9 uczniów z klasy VI. Konkurs przygotowała i przeprowadziła p. Monika Pałucka.

Więcej…
 
Gminny Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej

13 lutego 2015 r. uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Chrzanowska i Kacper Papuga, wzięli udział w konkursie recytatorskim zorganizowanym przez Gimnazjum im. Zesłańców Sybiru w Zaczarniu. Opiekunem naszych uczniów była p. Justyna Pabian.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 131

Sześciolatek w szkole