Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

15 września odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego. Nad prawidłowym przebiegiem wyborów czuwała Komisja w składzie: Aleksandra Chrzanowska, Weronika Galus, Jakub Marszałek, Oliwia Szczerba oraz Opiekun SU Katarzyna Hobler.

Więcej…
 
Wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego

9 września odbyły się w naszej szkole wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Decyzją uczniów nowym Opiekunem SU została nauczycielka języka polskiego i historii – Katarzyna Hobler.

Więcej…
 
Dziecięco-Młodzieżowa Akademia Talentów na Dożynkach Gminy Lisia Góra

7 września w Gminie Lisia Góra odbyły się tradycyjne Dożynki. Podczas tej uroczystości po raz pierwszy zaprezentowała się lokalna grupa Dziecięco-Młodzieżowej Akademii Talentów. Naszą szkołę reprezentował utalentowany solista Jakub Marszałek. Podczas swojego występu Kuba zaprezentował trzy utwory: „Ojczyzna”, „Znowu w szkole” i „Jesteśmy dziećmi Ziemi”. Gratulujemy!

 
Festiwal w Żarnowcu

W dniach 5-7 września 2014 roku w Muzeum Marii Konopnickiej w Żarnowcu odbywał się X Jubileuszowy Festiwal Żarnowiec 2014, który łączył w swym bogatym repertuarze poezję, balet i operę.

Więcej…
 
Narodowe Czytanie w naszej szkole

6 września w całej Polsce odbyło się, z inicjatywy Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego, Narodowe Czytanie. W tym roku miłośnicy literatury poznawali bliżej „Trylogię” Henryka Sienkiewicza.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 121

Sześciolatek w szkole