Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Dar serca z Zespołu Szkół w Zaczarniu

Uczniowie, rodzice i nauczyciele Zespołu Szkół w Zaczarniu po raz kolejny wykazali się wielkim sercem i odpowiedzieli na apel Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo – Wschodnich (koordynacja akcji Zespół Szkół w Starych Żukowicach), włączając się w akcję charytatywną „Paczka świąteczna dla polskich rodzin”.

Więcej…
 
Wróżby, sport i dobra zabawa…

26 listopada odbyła się w naszej szkole tradycyjna zabawa andrzejkowa. Samorząd Uczniowski zadbał o wróżby, by każdy mógł sprawdzić, co go czeka w przyszłości. Doskonałą zabawę przy idealnie dobranej muzyce zapewnili Kuba, Kuba i Mateusz.

Więcej…
 
Dziękujemy!!!

„Miarą kultury człowieka jest jego stosunek do zwierząt”. Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Wszystkim, którzy włączyli się w zbiórkę pieniędzy i suchej karmy dla zwierząt. Dzięki Waszemu wielkiemu sercu zima nie będzie taka groźna dla wielu bezdomnych czworonogów.

Więcej…
 
I miejsce Mateusza Kocoła z klasy Ia w konkursie "Odblaskowa szkoła - jestem widoczny na drodze"

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym "Bezpieczna Droga do Szkoły"  organizowany przez "Gazetę Krakowską”. Tegoroczna edycja konkursu odbywała się pod hasłem: "Odblaskowa szkoła - jestem widoczny na drodze" i miała na celu upowszechnianie wśród uczniów szkół podstawowych znajomości przepisów ruchu drogowego oraz zasad bezpiecznego korzystania z dróg, a także zwrócenie uwagi na zagrożenia, jakie na drodze powoduje sezon jesienno-zimowy.

Więcej…
 
Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada 1918 roku to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. To właśnie wtedy Polska odzyskała niepodległość po 123 latach niewoli. Dla uczczenia tego ważnego święta w naszej szkole miała miejsce uroczysta akademia przygotowana przez uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 125

Sześciolatek w szkole