Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Skrzypce i nie tylko...

2 grudnia odbył się  w naszej szkole koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Tarnowie pod tytułem „Skrzypce i nie tylko…” pod kierunkiem pani Danuty Augustyn.

Więcej…
 
Z wizytą u przyjaciół

Delegacja Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu -  Bożena Kawa i Dariusz Augustyn oraz Wójt Gminy Lisia Góra Stanisław Wolak -  w dniu 29.11.2014r. spotkała się z młodzieżą szkolną i nauczycielami Ogólnokształcącej Szkoły Średniej nr 24 im. Marii Konopnickiej we Lwowie z okazji Jubileuszu 70 rocznicy powstania szkoły oraz nadania jej Sztandaru.

Więcej…
 
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych 2014

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. REGULAMIN

 
Co na drugie śniadanie do szkoły ?

Jedną z pierwszych zasad zdrowego odżywiania jest spożywanie 5 posiłków dziennie, w regularnych odstępach czasu, dzięki czemu dostarczamy organizmowi stałych porcji energii, substancji odżywczych i witamin.

Więcej…
 
Aktywna przerwa = dobra zabawa

Wszystkie dzieci, młodzież oraz dorośli powinny być aktywni fizycznie. Wiedzą o tym uczniowie naszej szkoły. Są świadomi, że ruch to nie tylko lekcje wychowania fizycznego, ale każda aktywność podejmowana w ciągu dnia, dlatego  w naszej szkole będziemy dobrze bawić się  na aktywnych przerwach.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 126

Sześciolatek w szkole