Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Uroczysta Wieczornica poświęcona Marii Konopnickiej

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu od kilku lat stara się podejmować różnorodne działania, których celem jest popularyzowanie twórczości Patronki w środowisku lokalnym.

Więcej…
 
Ślubujemy!!!

24 października był wyjątkowym dniem dla naszych najmłodszych uczniów. To właśnie wtedy stali się oni pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu oraz w obecności sztandaru złożyli uroczyste ślubowanie.

Więcej…
 
Przemów ludzkim gestem

Jesień i zima to szczególnie trudny czas dla bezdomnych zwierząt. Aby im pomóc, grupa wolontaryjna Empatia i gimnazjalne Koło „Dar Serca” ogłaszają zbiórkę pieniędzy i suchej karmy. Zapraszamy wszystkich gorąco do wsparcia akcji.

Więcej…
 
Makulatura dla dzieci z rodzinnych domów dziecka!

Nasza szkoła od blisko trzech lat współpracuje z Fundacją „Przyjazny Świat Dziecka”. wspierającą rodzinne domy dziecka. W roku szkolnym 2014/2015 rozpoczynamy nową akcję zbierania makulatury, którą przekażemy fundacji. Prosimy o wsparcie uczniów, rodziców i nauczycieli.

Więcej…
 
Tydzień Papieski

W naszej szkole już po raz drugi obchodziliśmy Tydzień Papieski. Z tej okazji wolontariusze wraz z opiekunami p. J. Ptak i E. Kutą przygotowali celebrację modlitewną jako dziękczynienie za dar Świętego Jana Pawła II.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 124

Sześciolatek w szkole