Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Rodzina na Dzikim Zachodzie

Maj i czerwiec to miesiące, które obfitują w ważne rodzinne święta: Dzień Matki, Dzień Dziecka, Dzień Ojca. Stąd w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu co roku obchodzony jest Dzień Rodziny. Byliśmy już na Hawajach, a tym razem wybraliśmy się na Dziki Zachód.

Więcej…
 
Zwycięstwo Julki Brożek w X Memoriale o. Zbigniewa Strzałkowskiego

2 czerwca w Zawadzie koło Tarnowa odbył się X Memoriał o. Zbigniewa Strzałkowskiego. Naszą szkołę reprezentowała Julia Brożek z klasy III. Julka okazała się bezkonkurencyjna w kategorii Skrzat - klasy 0 - III. Pokonała 38 rywalek i zajęła I miejsce!!! Serdecznie gratulujemy!!!

Więcej…
 
Dyskoteka szkolna

28 maja uczniowie klas IV - VI bawili się na dyskotece szkolnej. Samorząd Uczniowski wraz z Panią Iwoną Skicką chciał w ten sposób uczcić zbliżający się Dzień Dziecka. Zabawa była przednia. Przyczynił się  do tego niewątpliwie Dj - Konrad Korus.

Więcej…
 
Wyróżnienie dla Moniki Kwapniewskiej w Konkursie Poetyckim

Szkoła Podstawowa im. Batalionu "Barbara" AK w Pawęzowie zorganizowała Konkurs Poetycki "Barwy Ojczyste" dla szkół podstawowych. Honorowy patronat nad konkursem objęli: Aleksander Palczewski - Małopolski Kurator Oświaty, Stanisław Wolak - Wójt Gminy Lisia Góra, Jarosław Chodźko - Kierownik MCDN w Krakowie oraz Lidia Jaźwińska - Redaktor Naczelna Głosu Lisiej Góry.

Więcej…
 
II rocznica nadania szkole imienia Marii Konopnickiej

23 maja to szczególna data dla społeczności naszej szkoły. Tego dnia przypada rocznica nadania szkole imienia Marii Konopnickiej. Jest to czas, w którym wiele uwagi poświęcamy naszej Patronce.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 91

Sześciolatek w szkole