Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Koncert Najpiękniejszych Kolęd Polskich

Dn. 18.01.2015 r. w Kościele Parafialnym pw. Matki Boskiej Bolesnej w Zaczarniu podczas niedzielnej Mszy Świętej, o godzinie 11.00 miał miejsce „Koncert Najpiękniejszych Kolęd Polskich” w wykonaniu chóru szkolnego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu.

Więcej…
 
Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Szachach

13 stycznia w Burzynie koło Tuchowa odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tarnowskiego w Szachach. W turnieju udział wzięli uczniowie naszej Szkoły.

Więcej…
 
Nasi mali aktorzy - przedstawienia klasy III

Klasa III w bieżącym roku szkolnym w ramach kółka literacko-teatralnego przygotowała dwa przedstawienia. Pierwsze pt. „Szewczyk Dratewka” wystawione było w październiku, drugie pt. „Kopciuszek” swoją premierę miało 15 stycznia 2015r.

Więcej…
 
Działania w ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie - teatrzyk profilaktyczny

W ramach programu Szkoła Promująca Zdrowie uczniowie z klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyli w spektaklu profilaktycznym - „Zapomniana higiena”, przygotowanym przez Zespół Artystyczny BEST z Krakowa.

Więcej…
 
Spotkanie opłatkowe strażaków

W sobotę 3 stycznia w naszej szkole odbyło się uroczyste spotkanie opłatkowe Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Lisia Góra. W tym roku gospodarzem spotkania była OSP z Zaczarnia pod przewodnictwem prezesa, druha Stanisława Ciochonia.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 129

Sześciolatek w szkole