Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Tradycyjnie przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej szkole organizowany jest Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych. Wielu uczniów chętnie bierze w nim udział. Tak też było w tym roku.

Więcej…
 
Wigilia w szkole

21 grudnia, zgodnie z wieloletnia tradycją, odbywały się w naszej szkole uroczyste wigilie klasowe. Uczniowie wraz z wychowawcami i rodzicami połamali się opłatkiem, złożyli sobie świąteczne życzenia i zasiedli do wigilijnego stołu. By tradycji stało się zadość uroczystości klasowe zakończyło wspólne kolędowanie.

Więcej…
 
Gminny Turniej Szchowy

19 grudnia w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Szachowy. Rywalizowali w nim uczniowie z 7 szkół: Zaczarnie, Nowe Żukowice, Brzozówka, Łukowa, Lisia Góra, Pawęzów, Breń – w sumie 33 Uczestników. Organizatorem turnieju był nauczyciel wychowania fizycznego Pan Dariusz Augustyn, a sędzią głównym Pan Mariusz Marek – Mistrz Szachowy.

Więcej…
 
UWAGA !KONKURS!

Konkurs rozpoczyna się 14 grudnia i trwa do 30 kwietnia 2013r. Polega na zbiórce butelek plastikowych typu PET.
Zbierane surowce wtórne nie powinny być mocno zabrudzone oraz tłuste; mogą mieć nalepki i etykiety. Butelki plastikowe bez zakrętek należy zgniatać tak, aby zmniejszyć ich objętość.

Więcej…
 
Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych. Oto regulamin: REGULAMIN.

 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 81

Sześciolatek w szkole