Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Zabawa karnawałowa

W dniu 1 lutego 2014r. odbyła się w naszej szkole niesamowita zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-III i IV-VI organizowana przez wychowawców oraz rodziców. Uczniowie mogli popisać się umiejętnościami tanecznymi i robili to wspaniale.

Więcej…
 
Szkolenie dla nauczycieli

3 lutego odbędą się kolejne szkolenia w ramach realizacji projektu "Bezpośrednie wspomaganie szkół poprzez kompleksowe doskonalenie nauczycieli - drogą do sukcesu edukacyjnego uczniów Powiatu Tarnowskiego": Wykład: „Indywidualizacja pracy z uczniem z wykorzystaniem multimedialnych technik aktywizujących”, Warsztat: „Indywidualizacja pracy z uczniem z wykorzystaniem multimedialnych technik aktywizujących”, Wykład: „Audiowizualne i multimedialne formy pracy z uczniem”

 
Dzień Seniora – rodzinne święto w Zaczarniu

25 stycznia w naszej szkole odbył się tradycyjny Dzień Babci i Dziadka. Na swą uroczystość przybyli Seniorzy z Zaczarnia i nie tylko. W tym roku było to wyjątkowe święto. Spotkały się na nim 3 pokolenia bowiem dla Seniorów występowały ich dzieci i wnuki.

Więcej…
 
Przygoda czeka! - Zielona Szkoła 2014

W czerwcu 2014 będzie organizowany wyjazd na Zieloną Szkołę. Tym razem będziemy spędzać letnie dni w Ośrodku Słowińska Perła w Rowach. Oto szczegóły oferty: Zobacz

 
Sześciolatek w szkole

Informacje dla rodziców i nauczycieli

Rok przedszkolaka! Co się zmieni?

Sześciolatek w szkole - strona dla rodziców

 

 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 105

Sześciolatek w szkole