Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Uczymy się ratować!

15 kwietnia  uczniowie klas I-VI spotkali się z przedstawicielami OSP w Zaczarniu na pokazie dotyczącym zasad udzielania pierwszej pomocy w różnych sytuacjach zagrożenia zdrowia i życia. Pokaz cieszył się dużym zainteresowaniem.

Więcej…
 
Zbiórka butelek!

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu prowadzona jest zbiórka butelek typu PET. Zgniecione butelki bez etykiet i zakrętek prosimy przynosić do 30 maja 2014 roku!

 
XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego

10 kwietnia 2014r. w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu odbył się XII Gminny Konkurs Języka Angielskiego dla szkół podstawowych z terenu Gminy Lisia Góra.

Więcej…
 
W Meksyku

Z okazji Dnia Ziemi już po raz kolejny, uczniowie naszej szkoły spotkali się z podróżnikiem grupy "Trzask", z panem Grzegorzem Chachurą. Tym razem wybraliśmy się w podróż do Meksyku. Uczniowie poznali ten niezwykły kraj znajdujący się na kontynencie Ameryki Północnej, poznali zwyczaje mieszkańców ich, codzienne życie, kulturę oraz meksykańską florę i faunę.

Więcej…
 
Pokaz cyrkowy

Dnia 7 kwietnia  w naszej szkole gościła ukraińska grupa cyrkowa „Szok”. W trakcie przedstawienia  dzieci obejrzały: żonglerkę, akrobacje, ekwilibrystykę, iluzję, tresurę zwierząt: węża, pieska, gołębi.  Niektórzy uczniowie mogli spróbować  swych sił w sztuczkach, których uczył ich wesoły klaun.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 111

Sześciolatek w szkole