Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Góra Grosza

Od 26 listopada do 7 grudnia trwała w naszej szkole zbiórka pieniędzy na "Górę Grosza". Akcję tę już po raz 13 organizuje Towarzystwo "NASZ DOM" do tej pory zebrano ponad 19 milionów złotych. Jeden grosz znaczy niewiele, ale potężna góra grosza może przyczynić się do poprawy losu dzieci, które nie z własnych przyczyn zostały odseparowane od rodzinnego domu, od swoich najbliższych.

Więcej…
 
Droga do niepodległości

Z okazji 94. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę w naszej szkole miało miejsce przedstawienie przygotowane przez uczniów gimnazjum i szkoły podstawowej. Uczennice klasy I a: Justyna, Renata, Ola i Ania, prowadząc między sobą zabawny dialog, przypomniały wszystkim zebranym, jak skomplikowane były losy narodu polskiego pod zaborami.

Więcej…
 
Zbiórka makulatury

Zapraszamy do udziału w konkursie „Zbiórka makulatury im więcej, tym lepie dla środowiska”. Celem konkursu jest kształtowanie świadomości ekologicznej wśród dzieci i młodzieży szkolnej oraz działanie na rzecz ochrony środowiska. Czas trwania konkursu: do 30.11.2012r. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas I – VI.Dla zwycięskiej klasy samorząd szkolny ufunduje słodką niespodziankę. W naszej szkole zbiórkę makulatury prowadzi nauczyciel: I. Skicka

 
Angielski inaczej

W dniu wolnym od zajęć dydaktycznych tj. 2 listopada br. odbyły się w naszej szkole zajęcia dodatkowe z języka angielskiego dla chętnych prowadzone przez nauczycielkę języka angielskiego p. Monikę Pałucką.

Więcej…
 
Żywa lekcja historii

Już po raz kolejny gościli w naszej szkole przedstawiciele Agencji Artystycznej „Atena” z Gniewu, którzy specjalizują się w spektaklach „Historia na żywo”. Motywem przewodnim spotkania były  drogi Polaków do niepodległości. Niezwykłość tej lekcji historii polegała na nieprzewidywalności zachowań i reakcji występujących aktorów – uczniów.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 79

Sześciolatek w szkole