Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Wybory do Samorządu Uczniowskiego

We wrześniu odbywają się w naszej szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego oraz kampania wyborcza na przewodniczącego Szkoły Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu.

Więcej…
 
Żyj z pasją - Ola Chrzanowska

Cześć !Jestem uczennicą klasy piątej i nazywam się Aleksandra Chrzanowska. Mój wolny czas poświęcam na rozwijanie moich pasji. W kilku zdaniach postaram się przybliżyć czym tak naprawdę  zajmuję się po zajęciach szkolnych.

Więcej…
 
Zbiórka butelek!

W Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu prowadzona jest zbiórka butelek typu PET. Zgniecione butelki bez etykiet i zakrętek prosimy przynosić do 31 października 2013 roku!

 
Spotkanie z Policjantem

W dniu 26 września w ramach akcji „Odblaskowa Szkoła”, do której przystąpiła w bieżącym roku nasza szkoła, odwiedził nas asp. sztabowy Mariusz Oleksy - policjant z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Tarnowie.

Więcej…
 
Ognisko klasy I

Dnia 23 września  uczniowie klasy I  naszej szkoły, wraz z wychowawczynią i opiekunami uczestniczyli w wycieczce - ognisku klasowym w Wierzchosławicach. Jest to szczególnie urokliwe miejsce z racji lokalizacji oraz zagospodarowania. Jego gospodarzem jest Nadleśnictwo Dąbrowa Tarnowska.

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 98

Sześciolatek w szkole