Witamy na stronie Szkoły Podstawowej w Zaczarniu
Wyjazd do teatru

Dnia 22 lutego uczniowie kl. I-III naszej szkoły wraz z opiekunami uczestniczyli w bardzo wartościowej wycieczce do teatru im. Ludwika Solskiego w Tarnowie. Dzieci obejrzały spektakl pt. „Lokomotywa II” w reżyserii Mariusza Szafarza.

Więcej…
 
Żywa lekcja historii

22 lutego naszą szkołę odwiedziła Grupa Artystyczna „Rekonstrukto”, która zaprezentowała program „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”. Uczniowie mogli na własne oczy zobaczyć typowy strój Sarmatów, poznać ich zwyczaje i ulubione zajęcia.

Więcej…
 
Rodzinny Konkurs Palm Wielkanocnych

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej i Parafia pw. Matki Bożej Bolesnej w Zaczarniu serdecznie zaprasza do udziału w Rodzinnym Konkursie na Palmę Wielkanocną.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu.

Więcej…
 
Nie poddawaj się grypie!

W naszej szkole w dniach 04.02 - 13.02.2013r. zostały przeprowadzone w każdej klasie zajęcia warsztatowe na temat profilaktyki grypy w szkole i w domu oraz omówiono procedury postępowania w przypadku wystąpienia zachorowań na grypę.

Więcej…
 
Zmiana daty XI Gminnego Konkursu Języka Angielskiego

Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu organizuje kolejną edycję Gminnego Konkursu Języka Angielskiego. Nastąpiła zmiana daty konkursu! Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem!

Więcej…
 
« pierwszapoprzednia41424344454647484950następnaostatnia »

Strona 45 z 84

Sześciolatek w szkole