146788775       spzaczarnie@wp.pl

 
         

 

 

Strona główna     |      Dyrekcja     |     Uczniowie     |     Rodzice      |     Dokumentacja      |     Aktualności     |     Kontakt

     
 

12 – 16 lutego 2018 r.

Zimowisko

 

Pozostałe aktualności:  

        Ciekawa i twórcza lekcja kaligrafii

        „Wspólnie pomóżmy zbudować studnie"
          Wycieczka do NBP  
 
   

W naszej szkole odbywały się zajęcia w ramach półkolonii zimowej. Impreza ta częściowo finansowana była przez Wójta Gminy Lisia Góra oraz składek uczestników. Brało w niej udział 45 dzieci z różnych klas.

Zgodnie z planem zabawa rozpoczęła się w szkole od zajęć integracyjnych, podczas których dokonano podziału na 3 grupy. Każda z grup wymyśliła swoją nazwę: „Zimowe dziatki”, „Lodowe kule”, „Zimowa szesnastka”. Członkowie grup potwierdzili przynależność do nich, odbijając swoje dłonie i czubek nosa na kartonie. Opiekunowie: Iwona Skicka, Anita Klich, ks. Kazimierz Kruczyński, Dariusz Augustyn również integrowali się ze swoimi grupami i świetnie bawili się, odciskając dłonie i nosy ku ogólnej uciesze dzieci.

Zima dla uczestników zimowiska była wyjątkowo łaskawa: pojawiły się dodatkowe dostawy świeżego śniegu J oraz panowała sprzyjająca temperatura. Dzięki temu dzieci w kolejnych dniach mogły uczestniczyć w wyjazdach: na kręgielnię w Tarnowie, do Krynicy i na Jamną. Przepiękny zimowy krajobraz, zabawy na śniegu sprawiły, że wyjazdy do Krynicy i na Jamną były wyjątkowo atrakcyjne. Dużą frajdę sprawił uczniom wyjazd kolejką  na Górę Parkową. Po spacerze do Bacówki na Jamnej i zabawach na śniegu z wyjątkowym apetytem uczestnicy spożywali pieczoną w ognisku kiełbasę. Zimowisko zakończyło się wyjazdem do Cinema3D w Tarnowie oraz zabawami na śniegu w Parku Strzeleckim.

 

Grażyna Uchwat

 

 

   
 
   

GALERIA 2

GALERIA 3

   
 
   
  Spotkanie z dzielnicowym
   
 
           
 
           
 
           
 
           
 
           
 
           
     
 
 

 

 

 

 

 

 

Patron

Historia szkoły

Grono pedagogiczne

Pedagog szkolny

Absolwenci

 

Dziennik elektroniczny

Biblioteka

 

Cyfrowa szkoła

Wspomaganie szkół

Szkoła promująca zdrowie

     © Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zaczarniu. Website designed by Małgorzata Stolarz