Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem (5)Wiele dzieci mających kłopoty zdrowotne korzysta z ofert turnusów rehabilitacyjnych dzięki czemu mają szansę na poprawę komfortu życia. Turnusy te dostępne są na terenie całej polski lecz dla osób, które interesuje turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem mogą odnaleźć oferty w ośrodku specjalizującym się w wydawaniu, a nawet finansowaniu takiego rodzaju turnusów, którym jest PFRON. Środki z tego funduszu mogą posłużyć na wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne. Dla zapewnienia najwyższego komfortu leczenia należy również sprawdzić liczbę dostępnych miejsc na dany turnus oraz dostępny termin. Ośrodki w których dostępne są turnusy rehabilitacyjne nad morzem dla dzieci to: Centrum Zdrowia i Urody Jantar w Darłówku Zachodnim, Ośrodek Rehabilitacyjno wypoczynkowy „Anastazja” w Mielnie.

Koszt takiego turnusu jest zróżnicowany i zależy od rodzaju zabiegów w których dzieci w turnusie rehabilitacyjnym będą brały udział. Na zniżki mogą liczyć grupy dzieci, a nawet wyjazd może zostać w pełni ze środków PFRON.