Wózek dziecięcy 3w1 izzi go opinie

2 votes, 3.50 avg. rating (49% score)

Wózek dla dziecka

Przy zakupie wózka dla dziecka, częstą rolę odgrywa jego cena, ale nie tylko. Ważne obecnie są również jego funkcje i kwestia zapewnienia bezpieczeństwa maluszkowi. Wózek dziecięcy izzi go należy do kategorii wózków, które posiadają wiele cech, które pomogą ochronić maluszka przed wieloma niebezpiecznymi zdarzeniami.
Pierwszą taką cechą jest posiadanie regulowanych pasów naramiennych, które nie pozwolą malcowi, w żaden sposób wypaść z pojazdu, nawet przy mocniejszym szarpnięciu, co jest ważne, gdyż mogą się zdarzyć różne sytuacje, wymagające takiego zabezpieczenia maluszka.
Drugą kwestią jest posiadanie barierki, która nie pozwoli, by dziecko wypadło nam z wózka i która stanowi dodatkową atrakcję dla dziecka, gdyż można zawiesić na niej różne zabawki, czy akcesoria, które zajmą malucha podczas spaceru.
Natomiast budka wózka ochroni malca przed mocnym słońcem i pozwoli mu na spokojny sen, gdy zajdzie taka potrzeba.
Wózek dziecięcy izzi go jest świetną opcją dla każdego rodzica, który szuka bezpiecznego produktu dla swojego dziecka.