Wózek izzi go

1 vote, 4.00 avg. rating (59% score)

Wybór wózka dla dzieci

Wybór akcesoriów dla dzieci nie zawsze jest prostą sprawą. Wielu rodzicom szczególną trudność sprawia decyzja odnośnie zakupu odpowiedniego wózka. To przecież właśnie tego rodzaju sprzęt jest jednym z najczęściej wykorzystywanych podczas opieki nad maluchem już od pierwszych chwil jego życia, zwykle aż do ukończenia 2-3 lat. Na pewno bardzo dobrym wyborem jest wózek dziecięcy Izzi Go. Ten produkt marki Commi to doskonałej jakości pojazd, objęty długim okresem gwarancyjnym. Posiada pompowane, stabilne i bardzo skrętne kołą, które mają możliwość blokady. Warto wspomnieć również o wygodnym hamulcu.

Wózek dziecięcy Izzi Go to opcja 3 w 1, zatem łączy funkcje fotelika, gondoli i spacerówki. Dodatkowo wyposażony został w akcesoria, m.in. w torbę na gadżety dziecięce, folię przeciwdeszczową, ochronę przed insektami czy uchwyt, w którym można umieścić kubek. Należy także podkreślić, że wózek dziecięcy Izzi Go to opcja nie tylko praktyczna, ale także bezpieczna, spełniająca normy i posiadająca niezbędne certyfikaty, potwierdzające jakość.