Kraków, idealne miejsce na wypoczynek

Kraków to jedno z najstarszych miast Polski, o ponad tysiącletniej historii. Jest to idealne miejsce na wycieczki szkolne jednodniowe to miasto z bogatą historią, które na pewno każdy uczeń powinien zobaczyć. Krakowskie zabytki są zaliczane do grona najważniejszych zabytków dziedzictwa kulturowego w Polsce, a nawet na świecie. Jednym z najchętniej zwiedzanych zabytków jest wybudowany na przełomie XIV i XV kościół Mariacki. Wzgórze wawelskie to miejsce, które każdy powinien zobaczyć, znajduje się nam nim bazylika archikatedralna, ale przede wszystkim piękny zamek królewski. Jeśli chcesz wybrać się na romantyczny urodziny dla dziecka kraków koniecznie musisz wybrać się na rynek, na którym znajduje się wiele klimatycznych kawiarni i restauracji. Spacerując po uliczkach tego pięknego miasta, możemy poczuć ducha czasu zatrzymanego w starej krakowskiej zabudowie. Na rynku znajduje się również Galeria Sztuki Polskiej XIX wieku, która została niedawno otwarta w krakowskich sukiennicach. W Krakowie znajduje się również jeden z największych parków wodnych w Polsce, do którego możemy się wybrać zmęczeni wędrówkami po mieście. Park wodny jest również doskonałym miejscem na przyjęcia urodzinowe dla dzieci kraków to miasto, w którym twoje dziecko może przeżyć niezapomniane urodziny.